< Pizza GoHome - slevy


Slevové kartičky, kupóny a doprava

Od roku 2017 již nejsou zákaznické karty v nabídce!

SLEVOVÉ KARTIČKY A KUPÓNY umožňují:

Kupony 1+1 již není možné využívat. Je pouze možné dočerpat stávající registrované zákaznické karty a věrnostní akci z krabic PizzaGoHome.

Slevy a akce

NÁPOJ ZDARMA

při zakoupení 2 velkých pizz získáte 0,5l nápoj od firmy Pepsi ZDARMA!
při zakoupení 2 nezlevněných maxi pizz získáte 0,5l nápoj od firmy Pepsi ZDARMA!

MAXI PIZZA za POLOVIČNÍ CENU !

Každý den 14-17h všechny druhy maxi pizzy objednané přes náš dispečink za poloviční cenu.
Platí na osobní odběr i na rozvoz.
(nelze kombinovat s dalšími akcemi)

DOPRAVA ZDARMA aneb jak se chytře vyhnout placení dopravy

1. objednat si mezi 11hod - 23hod (platí každý den) pizzu-y a přídavky přesahující po všech slevách částku 300kč. Pizzy v HAPPY HOURS cenách se nezapočítávají do dopravy zdarma.
2. objednat si mezi 11hod - 23hod (platí každý den) jakékoliv jídlo a pití vyjma cigaret a balného za částku přesahují po všech slevách 400Kč. Pizzy v HAPPY HOURS cenách se nezapočítávají.
3. objednat si deset a více plně placených pizz. Tato slevová akce platí nonstop každý den pro celé území Hlm. Prahy. Pro ostatní případy cenu za dopravu zjistíte ve všeobecných obchodních podmínkách, v sekci doprava a různé.
4. Pondělí až pátek 10-17h do vzdálenosti 4km od provozovny Ve Lhotce 2 a Türkova 20, Praha 4, při zakoupení alespoň jedné velké pizzy popřípadě jedné maxi pizzy. (nevztahuje se na Happy hours)

Podmínky čerpání slev a akcí

Slevy a akce nelze kombinovat ani využít ve státem uznávané svátky!

Zákaznické karty je nutné registrovat telefonicky na našem dispečinku nebo elektronicky na www.pizzagohome.cz - jinak jsou neplatné! PIZZA GO HOME si vyhrazuje právo slevy a akce po předchozím upozornění na internetových stránkách přerušit. Od 31.3.2010 byla zastavena platnost slevové kartičky -100Kč na pizzu maxi, která byla nahrazena akcí happy hours. Zboží lze vyzvedávat osobně na našich provozovnách nebo využít NON-STOP rozvoz.

Upozornění

Vážení zákazníci od 1.1.2017 je zastaven prodej zákaznických karet. Platnost již zakoupených karet je 6 měsíců od data zakoupení.

Proč doma vařit a ztrácet čas který máte pro sebe nebo vaše blízké ?!
Buďte IN a svěží o to tady běží ……….