< Pizza GoHome - historie


Historie

PIZZA GO HOME

Společnost PIZZA GO HOME vznikla v roce 1993 s cílem vybudovat v Praze síť pizzerií, za účelem garance doby dovozu s ohledem na komplikovanou dopravní dostupnost z jedné pobočky. Od samého začátku vyrábíme pizzu pouze z pravých italských ingrediencí. Žádné levné protlaky a jiné nekvalitní a levné suroviny od nás neočekávejte. Kvalita surovin, technologický postup a vysoké nároky na poskytnuté služby jsou u nás vždy na prvním místě. Náš dispečink v roce 2008 zrealizoval každé 4 minuty objednávku našich služeb a za to vám děkujeme.

Historie:

1993 – Náš záměr začínáme realizovat naší první provozovnou na Praze 7 v Holešovicích.

1994- Po úspěšném startu otvíráme další provozovnu u stanice metra LUKA na Praze 5 Stodůlky.

1995 - Náš záměr se ukazuje jako správný a proto na Praze 4 Chodově otevíráme další provozovnu.

1997 – S ohledem na velký region Prahy 4 a náš maximální důraz na včasné doručení otevíráme na Praze Lhotce provozovnu. Tato provozovna začíná rovněž plnit úkol centrálního zásobování ostatních filiálek, abychom vám mohli garantovat i maximální kvalitu ingrediencí k výrobě pizzy.

1999- Naše objednávky letí vzhůru a jelikož chceme garantovat maximální pohodlí našim zákazníkům, otevíráme centrální dispečink, proto aby náš zákazník už nemusel přemýšlet jaké má číslo nejbližší provozovna, ale vytočil vždy jen 283870000 a ozvalo se PIZZA GO HOME.