Momentálně máme problémy na straně příjmu objednávek. Pokud bychom na vaši objednávku delší dobu nereagovali, prosím zavolejte na dispečink. Děkujeme za pochopení. PGH


Slevové kartičky, kupóny a doprava

Od roku 2017 již nejsou zákaznické karty v nabídce!

SLEVOVÉ KARTIČKY A KUPÓNY umožňují:

Kupony 1+1 již není možné využívat. Je pouze možné dočerpat stávající registrované zákaznické karty a věrnostní akci z krabic PizzaGoHome.

Slevy a akce

2 plus 1 ZDARMA.

při zakoupení 2 velkých pizz dostáváte 1 malou pizzu dle Vašeho výběru ZDARMA a nebo 6 pikatních křidélek za zvýhodněnou cenu. Akce trvá 24 hodin denně mimo státem uznaných svátků.

MAXI pizza za polovinu ceny - Happy hours

Akce platí každý den od 14.00 do 17.00h mimo státem uznávaných svátků.

DOPRAVA ZDARMA aneb jak se chytře vyhnout placení dopravy

1. objednat si mezi 11hod - 23hod (platí každý den) pizzu-y a přídavky přesahující po všech slevách částku 300kč. Pizzy v HAPPY HOURS cenách se nezapočítávají do dopravy zdarma.
2. objednat si mezi 11hod - 23hod (platí každý den) jakékoliv jídlo a pití vyjma cigaret a balného za částku přesahují po všech slevách 400Kč. Pizzy v HAPPY HOURS cenách se nezapočítávají.
3. objednat si deset a více plně placených pizz. Tato slevová akce platí nonstop každý den pro celé území Hlm. Prahy. Pro ostatní případy cenu za dopravu zjistíte ve všeobecných obchodních podmínkách, v sekci doprava a různé.

Podmínky čerpání slev a akcí

Slevy a akce nelze kombinovat.

Zákaznické karty je nutné registrovat telefonicky na našem dispečinku nebo elektronicky na www.pizzagohome.cz - jinak jsou neplatné! PIZZA GO HOME si vyhrazuje právo slevy a akce po předchozím upozornění na internetových stránkách přerušit. Od 31.3.2010 byla zastavena platnost slevové kartičky -100Kč na pizzu maxi, která byla nahrazena akcí happy hours. Zboží lze vyzvedávat osobně na našich provozovnách nebo využít NON-STOP rozvoz.

Upozornění

Vážení zákazníci od 1.1.2017 je zastaven prodej zákaznických karet. Platnost již zakoupených karet je 6 měsíců od data zakoupení.

Proč doma vařit a ztrácet čas který máte pro sebe nebo vaše blízké ?!
Buďte IN a svěží o to tady běží ……….