Momentálně máme problémy na straně příjmu objednávek. Pokud bychom na vaši objednávku delší dobu nereagovali, prosím zavolejte na dispečink. Děkujeme za pochopení. PGH


Historie

PIZZA GO HOME

Společnost PIZZA GO HOME vznikla v roce 1993 s cílem vybudovat v Praze síť pizzerií, za účelem garance doby dovozu s ohledem na komplikovanou dopravní dostupnost z jedné pobočky. Od samého začátku vyrábíme pizzu pouze z pravých italských ingrediencí. Žádné levné protlaky a jiné nekvalitní a levné suroviny od nás neočekávejte. Kvalita surovin, technologický postup a vysoké nároky na poskytnuté služby jsou u nás vždy na prvním místě. Náš dispečink v roce 2008 zrealizoval každé 4 minuty objednávku našich služeb a za to vám děkujeme.

Historie:

1993 – Náš záměr začínáme realizovat naší první provozovnou na Praze 7 v Holešovicích.

1994- Po úspěšném startu otvíráme další provozovnu u stanice metra LUKA na Praze 5 Stodůlky.

1995 - Náš záměr se ukazuje jako správný a proto na Praze 4 Chodově otevíráme další provozovnu.

1997 – S ohledem na velký region Prahy 4 a náš maximální důraz na včasné doručení otevíráme na Praze Lhotce provozovnu. Tato provozovna začíná rovněž plnit úkol centrálního zásobování ostatních filiálek, abychom vám mohli garantovat i maximální kvalitu ingrediencí k výrobě pizzy.

1999- Naše objednávky letí vzhůru a jelikož chceme garantovat maximální pohodlí našim zákazníkům, otevíráme centrální dispečink, proto aby náš zákazník už nemusel přemýšlet jaké má číslo nejbližší provozovna, ale vytočil vždy jen 283870000 a ozvalo se PIZZA GO HOME.